Pro dopravu kurýrem Messenger je nutno objednat násobky 6lahví (je to pak optimálně uloženo v kartonu pro přepravu).   Při osobní vyzvednutí na Praze 4, nebo v Klech (okr. Mělník) je možné objednat i jiné počty ks. Osobní převzetí je nutno po objednávce doladit - přes den se různě pohybujeme atd.

Že je české víno nedobré a kyselé?

Že je české víno nedobré a kyselé?

Tak tenhle zkostnatělý a přežitý mýtus, ale bohužel u některých skupin lidí stále hluboko zarytý, s oblibou a vervou vyvracím!

Tak například má poslední stříbrná medaile za RR 2019 SLADKÉ !!!

A navíc hrozny tohoto vína uzrály v naší stověžaté matičce Praze a to je bohužel také stále pro někoho nepřestavitelný objev. Jak to, že to není víno z Moravy, vždyť v Čechách natož v Praze tolik nesvítí slunce ...

Má vína jsou svěží, příjemná, pitelná, hravá a dokonce u leckterých moštů se poslední dobou potýkám s nedostatkem kyselin! 

Proto aby jste se i Vy o tom mohli přesvědčit, stačí maličkost, buď si mě najít na nějaké vinné akci, či trhu v Praze a nebo si jednoduše objednat víno přes eshop. Akce nebo trh má samozřejmě tu nespornou výhodu, že můžete v malých množstvích ochutnat více mých dobrot.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení